Salon Fryzjerski Anna Nowak

Przejmij ten salon

Możesz przejąć i uzupełnić wizytówkę tego salonu, jeżeli należy do Ciebie.

Lokalizacja

Pobliskie salony

Rajca Barbara Zakład Fryzje...
ul. Syrenki 31
57 m od tego salonu
BioStudioAgnes
Wiankowa 5
129 m od tego salonu
Jola Salon Fryzjerski Jolan...
ul. Nastrojowa 41
194 m od tego salonu

Opinie - Salon Fryzjerski Anna Nowak (3)

Patrycja
5
29.11.2017

Korzystam z usług tego salonu od 5 lat i nigdy nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości. Jest czysto, schludnie w salonie panuje miła, rodzinna atmosfera. Po każdej wizycie u Pani Ani wychodzę zadowolona. Polecam z czystym sumieniem 😊

Magdalena
5
20.10.2017

Jestem klientką salonu od ponad dwóch lat. Nigdy nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości. Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze :) Korzystam z usług fryzjerskich i kosmetycznych i zawsze wychodzę zadowolona i w wyśmienitym nastroju. Serdecznie Polecam :)

Mara
1
03.04.2015

Po pierwsze nie mila obsługa fryzjerska, brak służbowego stroju, nie zdezynfekowano narzędzi, po mojej prośbie wyproszona zostalam z salonu .... brudne szczotki, zaduch w salonie klaustrofobicznym , ..... jednym słowem mile widziany sanepid. Proszę wszystkich bo to w naszym interesie by przyzwyczajac fryzjerów do ich psich obowiązków by przy każdym kliencie zdezynfekowano grzebień, nożyczki, szczotkę, używali ręczników papierowych itd.... bardzo częstym przypadkiem jest przeniesienie, grzybicy (łysienie plackowate), gronkowca, żółtaczke itd..... nie narażajmy swoich bliskich na kontakt z "brudnym fryzjerem".
Ocena dla tego salonu to 1.

Dodaj opinię o salonie "Salon Fryzjerski Anna Nowak"

Dodaj zdjęcie Zmień Usuń