4.13 (8 opinii)
ul. Chałubińskiego 15 c lok. 14, Radom
3.67 (3 opinie)
ul. Chopina 17, Radom
ul. Paderewskiego 14 lok. 4, Radom
ul. Helleńska 2, Radom
ul. Kusocińskiego 19, Radom
ul. Kielecka 15, Radom
ul. Słowackiego 113, Radom
ul. Cisowa 3 lok. 38, Radom
ul. Żeromskiego 5, Radom
ul. Sempołowskiej 1 C, Radom
ul. Paderewskiego 19, Radom
ul. Młynarska 3, Radom
ul. Kusocińskiego 27, Radom
ul. Sołtykowska 19/21 lok. 1, Radom
ul. Słowackiego 91, Radom
al. Grzecznarowskiego 17, Radom
ul. Struga 78, Radom

Chcąc znaleźć naprawdę dobrego fryzjera w Radomiu nie musimy zbyt długo szukać, gdyż w naszym mieście można znaleźć od lat działające prężnie i cieszące się dobrą opinią salony fryzjerskie. Zarówno małe, osiedlowe salony, prowadzone przez jednego fryzjera jak i duże, o pięknych wnętrzach, w prestiżowych lokalizacjach, lecz wyższych cenach umożliwią nam stworzenie zupełnie nowego wizerunku, który pozwoli odmienić dotychczasowy wygląd.

Salony fryzjerskie w Radomiu znajdziemy na terenie całego miasta, chociaż zauważalna jest ich koncentracja w centrum i wraz z oddalaniem się od niego, natkniemy się głównie na fryzjerów działających na poszczególnych osiedlach. Decydując się na wybór konkretnego salonu warto brać pod uwagę odległość i tym samym dojazd oraz opinie, jakie ma dany fryzjer. Nic bardziej nie psuje dnia niż spędzenie zbędnej ilości czasu na dojazdach.

Na hasło dobry fryzjer, Radom wydaje się miejscem, w którym z pewnością takiego znajdziemy i przy tym nasza kieszeń i oszczędności nie zostaną zbyt mocno nadszarpnięte jeśli do wyboru podejdziemy rozsądnie i będziemy starać się uwzględnić wiele czynników, które mają wpływa na jakość usługi na jaką się zdecydujemy. Czy będzie to strzyżenie, farbowanie czy też innego rodzaju usługa.

Polub nas na Facebooku

DobryFryzjer.pl